TECO Marine

TECO Petrolcülük A.Ş, 2015 yılında Türkiye’de Denizcilik Sektörüne Transit, ÖTV’siz, Gümrüklü Yakıtlar ikmal ve hizmetlerini sunmak üzere “TECO Marine” markasını yaratarak girmiştir.
Butik Hizmet Anlayışı

TECO Marine ; deneyimli personeli ve güçlü finansal yapısı ile ülke çapında fiziksel olarak , uluslararası limanlarda ise trade şeklinde tüm deniz araçlarına akaryakıt ikmal ve tedarikine başlatmıştır. Teco Marine, sahip olduğu deniz bağlantılı depolama tesisi/terminali ,özel donanımlı kara tankerleri, deniz tankerleri ve çalışanlarıyla denizcilik sektöründe yat ve gemi tedariklerinde kısa sürede fark yaratmıştır.

TECO Marine, deniz trafiğinin yoğun bölgelerinden biri olan, Ege Bölgesinde; kesintisiz ve süratli yakıt ikmal hizmeti vermektedir. Türkiye’nin tüm limanlarını transit geçiş için kullanan yabancı gemilere yakıt ikmali yapmaktadır. Ürün çeşitliliği, lojistik kapasitesi ve piyasadaki etkinliği ile TECO Marine, Türkiye’nin önemli bir gemi yakıtı tedarikçisi konumundadır.

TECO, kara ulaşımda olduğu gibi, TECO Marine ile denizcilik sektöründe de fark yaratmakta, gitmek istediğiniz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanız için çalışmaktadır. Karadeniz’den Akdeniz’e kadar, Türkiye’nin tüm sahil şeridi boyunca TECO MARINE, Türkiye denizlerinin tamamında yakıt ikmali yapabilen bir marka konumundadır.

Adil, güvenilir ve birinci sınıf bir hizmeti desteklemeyi amaçlayan TECO Marine, GYID (Gemi yakıt ikmalcileri derneği) ve IBIA üyesidir.

  • Aliağa’da konumlandırılmış deniz terminali,
  • Gümrüklü satışlarda ülkenin sahil şeridine yayılmış teslimatçı ağı
  • Gemiye ikmal olanakları,
  • Her yıl iç pazarda 850’den fazla, transit pazarda 300 den fazla, 1150’den fazla gemiye ikmal,
  • 2 barc ile transit ve iç pazarda yılda 90.000 tonun üzerinde yakıt ikmali,
  • Türkiye’nin, en itibarlı kamu ve özel denizcilik kurumlarına yakıt ikmali,
  • Denizcilik sektörünün içinden gelen, yetişmiş uzman kadro,
  • Uluslararası standartlarda, sertifikalı yakıt ve madeni yağlar,
  • 3 farklı aşamada uygulanan, hassas kalite kontrol prosedürleri,
  • Son kullanıcılara Gasoil, Fueloil ve luboil’in yurtiçi ve transit ürünlerini sunmaktadır.

TECO Petrolcülük A.Ş. İkmal ve Lojistik Hizmetleri ile kabotaj içi ve dışı çalışan hava ve deniz vasıtalarının yakıt ve madeni yağ ihtiyaçlarını, uluslararası teknik şartnamelere ve hizmet standartlarına uygun olarak, yasal düzenlemeler ve ilkeli rekabet koşulları çerçevesinde eksiksiz, zamanında ve en uygun fiyatla sunmayı amaçlar. TECO Petrolcülük A.Ş. , gemi yakıt ikmali (bunker) ve hizmet açısından ikmal noktalarında direkt hizmet vermektedir. Ürünler; hem kabotaj içi çalışan Türk bandralı gemilere (Gümrüklü), hem de kabotaj dışı çalışan Türk ve yabancı bandralı gemilere (Transit) olarak sunulabilmektedir.